درباره ما

زمینه فعالیت ما به ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ برمی گردد، قبل از این هم ما تجربه بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه های مختلف نرم افزاری ،شبکه و سخت افزاری را داشته ایم. در شرکت پارس داده لیام ماندگار عمده توجه ما به ارائه خدمات مشاوره فناوری اطلاعات در زمینه مهندسی نرم افزار، سیستم های اطلاعات، مدیریت زیرساخت، طراحی، امنیت، ذخیره سازی داده ها و سایر خدمات مشاوره ای هستند. ما ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی فناوری اطلاعات، شامل طراحی زیرساخت ها و طراحی شبکه، ادغام سیستم ها، حسابرسی سیستم، خدمات مشاوره مرکز داده ها را برای شرکتهای طرف قرارداد خود فراهم می کنیم. هدف ما ارائه خدمات مشاوره فناوری اطلاعات به صنایع مختلف ،کسب و کارها، مراقبت های بهداشتی، آموزش، تولید و سایر کسب وکارها می باشد. خدمات مشاوره استراتژیک فناوری اطلاعات ما  از طریق عملیات خودکار و دیجیتالی کمک می کند تا بهینه سازی نمونه کارهای نرم افزاری و پیاده سازی آخرین فناوری های بازار را بر طبق دستورالعمل های فنی روز ، به مشتریان ارائه دهیم و از طریق یافتن و تحلیل تهدیدات کدهای امنیتی را برای بهبود کارایی سیستم های آن شرکتها فراهم کنیم.

در مشاوره فناوری اطلاعات، ما تحول دنیای دیجیتال و تکنولوژی را به مشتریان خود ارائه می دهیم که با اهداف کسب و کار آنها هماهنگ بوده و این کار با تجزیه و تحلیل سیستم IT شرکت و زیرساخت مشتریان انجام می شود و پس از این مرحله  تشخیص مشکلات سیستم، ناکارآمدی و ضعف های آن را صورت می گیرد. با  توجه به درک نیازهای کسب و کار مشتری، ما یک جدول زمانی را تهیه  می کنیم که منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه را شرح می دهد. موارد زیر شامل این سرویس است:  تیم طراح Portfolio  تجزیه و تحلیل نرم افزار پروژه های کسب و کار فعلی مشتریان  را تجربه و تحلیل کرده و سپس یک امکان سنجی و طرح اولیه پروژه

جدید را با ارائه توصیه های حرفه ای برای ایجاد یک سیستم نرم

افزاری قوی بر اساس اطمینان از عملکرد بهینه کسب و کار و اتخاذ جدیدترین فناوری با ویژگیهای بهینه سازی اصولی را شروع می کند.

سپس مشاوره استراتژی ما اطمینان لازم برای تحویل طبق زمانبندی و عملکرد درست کسب و کار و ارزیابی موانع احتمالی را به مشتریان ارائه می نماید.مراحل از ابتدا تا پایان تحت نظارت کامل تیم نرم‌افزاری می باشد.